Kim jestem?

Jestem młodym psychologiem. Za sobą mam przygodę w Norwegii, gdzie miałam okazję pracować z ludźmi i poznać specyficzne problemy tamtego miejsca. Myślałam, że moja kariera zawodowa będzie rozwijać się właśnie tam, jednak los jest przewrotny i rzucił mnie z powrotem do Polski. Zaraz po powrocie miałam okazję spróbować swoich sił w Domu Dziecka, co było nie lada wyzwaniem. Długo tam nie zagrzałam miejsca, ponieważ okazało się, że praca z dziećmi to jednak nie mój konik. Obecna pracuję z dorosłymi i młodzieżą. Prowadzenie terapii daje mi więcej satysfakcji niż mogłam się spodziewać.

Psychologia od zawsze była moją pasją. Jest nią nadal i mam nadzieję, że tak już zostanie. To nie tylko zawód i sposób na zdobycie pieniędzy. To coś czym potrafię żyć. Uwielbiam moment w których włączam swojego wewnętrznego psychologa i znajduję odpowiedzi na pytania na które wcześniej tych odpowiedzi nie znałam. Widzę wtedy zależności o których wcześniej nie miałam pojęcia. Mam do tego talent i już. Chwalę się? Może tak, ale trzeba być dumnym z siebie i tego co się potrafi.

I-co-ty-nie-powiesz-Angelika-kim-jestem

Chcę przybliżyć ci psychologię taką jaką ja ją widzę. Nie nudną naukę, ale ciekawą do potęgi. Zostań ze mną i pozostaw po sobie ślad. Możesz odwiedzić mnie też na Instagramie i Facebooku. Tak odkrywam się bardziej.

Co po za psychologią? Lubię rękodzieło. Gdy czegoś potrzebuję, nie myślę “Gdzie to mogę kupić?” tylko “Jak to mogę zrobić?” Staram się zdobywać nowe umiejętności i chociaż nie jestem perfekcyjną szwaczką, ani jubilerką to lubię sam proces uczenia się.

Kocham psy i leśne wędrówki. Jestem na bakier z organizacją czasu i przestrzeni, co nie ułatwia prowadzenia bloga 😀

Angelika-psycholog

Jeżeli masz ciekawy temat na post lub nurtuje cię jakieś zagadnienie napisz do mnie, a ja postaram się przerodzić pomysł w wartościowy tekst. Jak się ze mną skontaktować? Zostaw komentarz lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Możesz też napisać maila: kontakt@icotyniepowiesz.pl

Tyle o mnie wystarczy, a teraz wracaj do czytania 🙂

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.