Kim jestem?

Cześć. Jak już się pewnie domyślasz jestem psychologiem. Moje losy są ściśle związane z tą dziedziną od 2013 roku kiedy to zaczęłam studia, a od 2018 mogę legalnie nazywać się Panią magister chociaż tytuł ten brzmi w moich ustach absurdalnie

Od tego czasu zdążyłam trochę poznać w praktyce na czym polega praca psychologa i nie raz zadziwić się jak rozległy to zawód. Do tej pory:

  • udzielałam wsparcia Polakom w Norwegii,
  • pracowałam z rodzinami zastępczymi,
  • pracowałam z rodzinami z problemem przemocy w rodzinie,
  • miałam przyjemność udzielać wszechstronnej pomocy psychologicznej osobom o pełnym przekroju wiekowym od 9 do 70+,
  • poznałam od środka system opieki zdrowotnej w placówce o profilu psychiatrycznym,

a obecnie zaczynam zapisywać nowe karty w mojej zawodowej przygodzie.

Psychologia od zawsze była moją pasją. Jest nią nadal i mam nadzieję, że tak już zostanie. To nie tylko zawód i sposób na zdobycie pieniędzy. To coś czym potrafię żyć. Uwielbiam moment w których włączam swojego wewnętrznego psychologa i znajduję odpowiedzi na pytania na które wcześniej tych odpowiedzi nie znałam. Widzę wtedy zależności o których wcześniej nie miałam pojęcia. Mam do tego talent i już. Chwalę się? Może tak, ale trzeba być dumnym z siebie i tego co się potrafi.

Chcę przybliżyć ci psychologię taką jaką ja ją widzę. Nie nudną naukę, ale ciekawą do potęgi. Zostań ze mną i pozostaw po sobie ślad. Możesz odwiedzić mnie też na Instagramie i Facebooku. Tak odkrywam się bardziej.

Co po za psychologią? Lubię rękodzieło. Gdy czegoś potrzebuję, nie myślę “Gdzie to mogę kupić?” tylko “Jak to mogę zrobić?” Staram się zdobywać nowe umiejętności i chociaż nie jestem perfekcyjną szwaczką, ani jubilerką to lubię sam proces uczenia się.

Kocham psy i leśne wędrówki. Jestem na bakier z organizacją czasu i przestrzeni, co nie ułatwia prowadzenia bloga 😀

I co ty nie powiesz

Jeżeli masz ciekawy temat na post lub nurtuje cię jakieś zagadnienie napisz do mnie, a ja postaram się przerodzić pomysł w wartościowy tekst. Jak się ze mną skontaktować? Zostaw komentarz lub skorzystaj z formularza kontaktowego. Możesz też napisać maila: kontakt@icotyniepowiesz.pl

Tyle o mnie wystarczy, a teraz wracaj do czytania 🙂

Formularz kontaktowy

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.